Posted on

Cieszę się, że trafiłeś do mnie. Zapraszam Cię do środka. Rozgość się, usiądź wygodnie i porozmawiajmy. Tu, na blogu najczęściej rozmawiam o moich dwóch największych pasjach: komunikacji i jedzeniu. Pracując jako dziennikarz, początkujący prawnik i marketer  Piszę o ciekawostkach i dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz tym czego dowiedziałem się od innych. Dociekliwość, zadawanie pytań i obserwowanie ludzi to jest to co lubię. Zawód reporter zobowiązuje.

Są wakacje więc na początek zapraszam do strefy Relaksu. Wspomniałem, że komunikacja to moje hobby. Jednak myślę, że w tej formie się jej nie spodziewasz. Mam rację? http://bkbiskupski.pl/strefa-relaksu/ Sprawdźmy.

W Strefie Marek publikuję materiały poruszające tematy z komunikacji. Marketing, storytelling, copywritingu, czasem zagadnienia z public relations. Moim konikiem i przedmiotem badań z studiów, jest tworzenie  komunikacji marki i użytkownika  w mediach społecznościowych. Do tej materii mam  do stosunek naukowy, analityczno-poszukiwawczy. Uwielbiam analizować komunikację jaka się odbywa na różnych platformach. Od Twittera po Tik Tok i WhatsUp. Patrzę na to co się tam dzieje wielowymiarowo. Analizuje nie tylko publikowany kontent (teksty i multimedia), patrzę też na kwestie techniczne (parametry, hasztagi, czas publikacji). Komunikacja to cudowny świat. Złożony ekosystem technologii, twórców, odbiorców i treści.

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną online, to znajdziesz mnie  pod @BKBiskupski. Najczęściej przesiaduję na moim ulubionym Twitterze. Ćwierkam ze znajomymi i podrzucam interesujące tematy moim obserwatorom. Serdecznie zapraszam.

Mam dla CIebie coś na dobry poczatek. Pod tym linkiem, LINK znajdziesz dwa interesujące materiały o komunikacji. Pierwszy – O prasie w sieci – to analiza rynku i technologii używanych w tradycyjnej prasie. Natomiast drugi, jest aktualną analizą komunikacji świata finansów na najważniejszych platformach social mediowych. Zapraszam.

Bartosz Konstanty Biskupski

WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *